Publications Office of the EU
Saksamaa-Aichach: Ruumijagajate paigaldamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Aichach: Ruumijagajate paigaldamine

  • Avaldatud
    23/12/2017
  • Tähtpäev
    01/02/2018
  • Pakkumuste avamine
    01/02/2018
  • Leping sõlmitud
    15/03/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Landkreis Aichach-Friedberg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Hankija asukoht
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Ärivaldkond (peamine CPV)
45421141 Ruumijagajate paigaldamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
179,527.92 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
224,417.27 EUR
Pakkumuse viitenumber
GyM 1140-BA3
Kirjeldus

Trockenbauarbeiten Mensa.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Landkreis Aichach-Friedberg
Postiaadress: Münchener Str. 9
Linn: Aichach
NUTSi kood: DE275
Sihtnumber: 86551
Riik: DEU
Peamine aadress: https://my.vergabe.bayern.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://my.vergabe.bayern.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/02/2018 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
179,527.92 EUR
Lepingu lõplik väärtus
224,417.27 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: A.S.T. Sommer GmbH
Postiaadress: Rudolf-Diesel Straße 5
Linn: Kirchdorf am Inn
Sihtnumber: 84375
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.