Publications Office of the EU
Usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługi administracyjno-porządkowe w Chełmskim Centrum Aktywności Gospodarczej w Chełmie, przy ul. Ceramicznej 3D i 3E, 22-100 Chełm

  • Leping sõlmitud
    06/02/2025
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Miasto Chełm
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL812 Chełmsko-zamojski
Ärivaldkond (peamine CPV)
70332000 Mitteelamukinnisvara teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
260,162.60 PLN
Pakkumuse viitenumber
BZP.271.5.62.2024
Kirjeldus

Zakres zamówienia obejmuje: 1) Utrzymanie czystości i porządku na terenie Chełmskiego Centrum Aktywności Gospodarczej, 2) Obsługa techniczna i administracyjna nieruchomości ChCAG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 2 do Zaproszenia. 2) Szczegółowy opis usług administracyjno-porządkowych w ChCAG stanowiący w załącznik nr 1 do umowy. Szczegółowy zakres zamówienia oraz standardy usług określają następujące dokumenty: a) standardy usług, stanowiący Załącznik nr 2 do Umowy, b) spis materiału roślinnego na terenie ChCAG, stanowiący Załącznik nr 3 do Umowy, c) projekt zagospodarowania terenu ChCAG w skali 1:500, stanowiący Załącznik nr 4 do umowy, d) projekt zagospodarowania dróg z podziałem na nawierzchnie na terenie ChCAG, stanowią-cy załącznik nr 5 do umowy.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Cena
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
260,162.60 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Sp. z o.o.
Postiaadress:
Linn: Chełm
Sihtnumber: 22-100
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.