Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Roissy-en-France: Liiv - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Roissy-en-France: Liiv

  • Avaldatud
    29/04/2020
  • Tähtpäev
    27/05/2020
  • Pakkumuste avamine
    27/05/2020
  • Leping sõlmitud
    27/10/2020
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Communauté d'agglomération Roissy Pays de France
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Hankija asukoht
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Ärivaldkond (peamine CPV)
14211000 Liiv
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
400,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
19065/Jo
Kirjeldus

Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un contrat unique. Accord-cadre conclu pour une période initiale d'un an.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.roissypaysdefrance.fr/Marches-publics/AWS
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
27/05/2020 12:15
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
400,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Cobalys
Postiaadress: 40 rue de Rambouillet
Linn: Limours
Sihtnumber: 91470
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.