Publications Office of the EU
Ehitusprojekti „U5 – 2. etapp“ ettevalmistavad mõõdistusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Ehitusprojekti „U5 – 2. etapp“ ettevalmistavad mõõdistusteenused

  • Avaldatud
    20/05/2025
  • Tähtpäev
    30/05/2025
  • Pakkumuste avamine
    30/05/2025
  • Leping sõlmitud
    27/10/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
WIENER LINIEN GmbH & Co KG
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: AT130 Wien
Ärivaldkond (peamine CPV)
71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
677,626.40 EUR
Pakkumuse viitenumber
2025-002672
Kirjeldus

Ehitusprojekti „U5 – 2. etapp“ ettevalmistavad mõõdistusteenused

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://wstw.vergabeportal.at/Detail/214765
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://wstw.vergabeportal.at/Detail/214765
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
30/05/2025 12:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Schlüsselpersonal
Osakaal (protsentides, täpne) : 20
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Honorar
Osakaal (protsentides, täpne) : 80
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
677,626.40 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: VSP Stolitzka & Partner Ziviltechniker GmbH
Postiaadress:
Linn: Wien
Sihtnumber: 1070
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.