Publications Office of the EU
Professionaalne ja ennetav meditsiin kasu - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Professionaalne ja ennetav meditsiin kasu

  • Avaldatud
    06/11/2024
  • Tähtpäev
    28/11/2024
  • Leping sõlmitud
    05/03/2025
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Commune de Champs-sur-Marne
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Ärivaldkond (peamine CPV)
85147000 Töötervishoiu teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,463,200.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
24-153
Kirjeldus

Käesolev leping sõlmitakse tellimuste rühmitamise raames. Lepingu eesmärk on osutada professionaalseid ja ennetavaid meditsiiniteenuseid allpool loetletud tellimisrühma liikmetele: - Koordinaator: Pariisi Vallée de la Marne’i linnastu; - Muud liikmed: Brou-sur-Chantereine'i kommuun, Champs-sur-Marne'i kommuun, Chelles'i kommuun, Chelles'i kommuuni CCAS, Emerainville'i kommuun, Lognes'i kommuun.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=893997&orgAcronyme=a8a
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://marches.maximilien.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=893997&orgAcronyme=a8a
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: Critère 1 : Valeur technique
Osakaal (protsentides, täpne) : 70
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Critère 2 : Prix des prestations
Osakaal (protsentides, täpne) : 30
Hinnanguline väärtus
1,463,200.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MEDISPACE PASSEPORT SANTE
Postiaadress:
Linn: BELCODENE
Sihtnumber: 13720
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.