Publications Office of the EU
Suurbritannia / Ühendkuningriik-Wolverhampton: Äri- ja juhtimisalased nõustamis- ja seonduvad teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Suurbritannia / Ühendkuningriik-Wolverhampton: Äri- ja juhtimisalased nõustamis- ja seonduvad teenused

  • Avaldatud
    04/11/2016
  • Tähtpäev
    03/01/2017
  • Pakkumuste avamine
    03/01/2017
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Wolverhampton City Council
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79400000 Äri- ja juhtimisalased nõustamis- ja seonduvad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
280,000.00 GBP
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
PP16082
Kirjeldus

The City of Wolverhampton's Corporate Plan makes clear within the Stronger Communities Priority the need to promote a ‘whole family’ approach across the council to demonstrate and achieve positive sustained change. Whole Family is included within the objectives; Safeguarding People in Vulnerable Situations and Strengthening Families where children are at risk.
The Service Provider is required to deliver the following over-arching outcomes; To increase identification of children's needs in families where adults have the following issues; domestic violence, mental ill- health, substance misuse and learning difficulties. To increase ‘Think Family’ culture in adult-facing Council services To increase awareness of range of organisations and services that can support work with families To increase the number of Early Help Assessments To reduce the number of children in need of support from Children's Social Care, such as Child in Need, Child Protection and Looked After Children.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Wolverhampton City Council
Postiaadress: Civic Centre, St Peters Square
Linn: Wolverhampton
Sihtnumber: WV1 1RL
Riik: GBR
Pakkumusi saab esitada
Not specified
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/01/2017 15:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
280,000.00 GBP
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.