Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Montreuil: Trükikoja tarkvarapakett - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Montreuil: Trükikoja tarkvarapakett

  • Avaldatud
    04/07/2015
  • Tähtpäev
    10/09/2015
  • Pakkumuste avamine
    11/09/2015
  • Leping sõlmitud
    01/12/2015
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Direction générale finances publiques
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
48970000 Trükikoja tarkvarapakett
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
722,856.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
DGFIP-FSUP-15015
Kirjeldus

Acquisition et maintenance d'un outil de tests de performance ainsi que fourniture de prestations connexes associées d'assistance et d'expertise pour la direction générale des finances publiques.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
11/09/2015 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
722,856.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Neotys
Postiaadress: 389 avenue du Château de Jouques
Linn: Gémenos
Sihtnumber: 13420
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.