Publications Office of the EU
COC-Ruse EOOD vajadustele vastavate ravimite tarnimine partiide kaupa - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

COC-Ruse EOOD vajadustele vastavate ravimite tarnimine partiide kaupa

  • Avaldatud
    28/02/2024
  • Tähtpäev
    01/04/2024
  • Pakkumuste avamine
    02/04/2024
  • Leping sõlmitud
    23/05/2024
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
КОМПЛЕКСЕН ОНКОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР - РУСЕ ЕООД
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: BG323 Русе
Ärivaldkond (peamine CPV)
33600000 Ravimid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,385,302.63 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,591,593.70
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
27
Pakkumuse viitenumber
362368
Kirjeldus

Tellimuse ese on ravimite perioodiline tarnimine eelneva taotluse alusel COC-Ruse EOOD-is tervendamisprotsessi vajadusteks vastavalt lisatud spetsifikatsioonile. Täielik teave riigihanke läbiviimise ulatuse, mahu ja tehniliste nõuete kohta on kirjeldatud ja reguleeritud tehnilises kirjelduses.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/362368
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://app.eop.bg/today/362368
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/04/2024 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.