Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Bourg-en-Bresse: Teedevalgustuse paigaldamine - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Bourg-en-Bresse: Teedevalgustuse paigaldamine

  • Avaldatud
    11/05/2016
  • Tähtpäev
    17/06/2016
  • Pakkumuste avamine
    20/06/2016
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Syndicat intercommunal d'électricité de l'Ain
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK21 Ain
Hankija asukoht
NUTS code: FRK21 Ain
Ärivaldkond (peamine CPV)
45316110 Teedevalgustuse paigaldamine
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
21,300,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
7
Pakkumuse viitenumber
16TRX01
Kirjeldus

Maintenance et Travaux d'eclairage Public — consultation 2016 Prestations d'exploitation du réseau: — exécution des prestations de maintenance et d'entretien préventif et curatif, — exploitation du réseau, et Réalisation d'études et de travaux: — neufs, — de renouvellement et — de mise aux normes des installations d'éclairage public des collectivités adhérentes au Syndicat Intercommunal d'énergie et e-communication du Département de l'ain (Siea) lui ayant transféré la compétence Eclairage Public, y compris celles qui transfèreront en cours de marché. Les foyers pris en charge au titre du présent marché comprennent l'ensemble des foyers d'éclairage des voies et espaces publiques et de mise en valeur du patrimoine de la collectivité concernée, à l'exception des feux de signalisation et des illuminations festivesaccord-cadre sans mini et maxi et un opérateur économique.les accords-cadres sont conclus pour une période de 4 ans à compter de la notification du contrat.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Syndicat Intercommunal d'énergie et de e-communication de l'ain
Postiaadress: 32, cours de Verdun
Linn: Bourg-en-Bresse Cedex
NUTSi kood: FR711
Sihtnumber: 01006
Riik: FRA
Peamine aadress: http://siea.marcoweb.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://siea.marcoweb.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/06/2016 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.