Publications Office of the EU
Poola-Varssavi: Turvateenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Varssavi: Turvateenused

  • Avaldatud
    04/12/2013
  • Tähtpäev
    13/01/2014
  • Pakkumuste avamine
    13/01/2014
  • Leping sõlmitud
    20/03/2014
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79710000 Turvateenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
339,329.27 PLN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
417,650.40 PLN
Pakkumuse viitenumber
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Kirjeldus

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/01/2014 09:15
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
339,329.27 PLN
Lepingu lõplik väärtus
417,650.40 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Postiaadress: ul. Powstańców 4a lok. 67
Linn: Ząbki
Sihtnumber: 05-091
Riik: POL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.