Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA

  • Avaldatud
    22/02/2024
  • Tähtpäev
    12/03/2024
  • Pakkumuste avamine
    12/03/2024
  • Leping sõlmitud
    19/03/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITI44 Latina
Ärivaldkond (peamine CPV)
63500000 Reisibüroo-, reisijuhi- ja reisikorraldajateenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
298,800.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
162,400.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
4
Pakkumuse viitenumber
G00402
Kirjeldus

PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ORGANIZZAZIONE VISITE DI STUDIO ANNO SCOLASTICO 2023/2024 LICEO SCIENTIFICO ETTORE MAJORANA DI LATINA

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://provinciadilatina.maggiolicloud.it/
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
https://provinciadilatina.maggiolicloud.it/
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/03/2024 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.