Publications Office of the EU
Itaalia-Genova: Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Itaalia-Genova: Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused

  • Välja kuulutatud
    03/02/2016
  • Avaldatud
    20/04/2016
  • Tähtpäev
    07/07/2016
  • Leping sõlmitud
    02/02/2017
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Azienda Ligure Sanitaria della Regione Liguria (A.Li.Sa.) — Area Centrale Regionale di Acquisto, sede legale P.zza della Vittoria 15 — 16121 Genova
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: ITC33 Genova
Ärivaldkond (peamine CPV)
85000000 Tervishoiu ja sotsiaaltöö teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,484,364.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Numero gara: 6394153
Kirjeldus

Procedura aperta, ai sensi dell'art. 60 del D.Lgs n. 50/2016, per l'affidamento del servizio di assistenza e cura alla persona per la Residenza Protetta «L. Isnardi» di Pigna (Imperia) per un periodo di anni 5 (con opzione di rinnovo per ulteriori mesi 12), importo complessivo quinquennale presunto di 3 736 970 EUR (IVA esclusa). Lotto unico.
Numero gara: 6394153.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one lot only
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
4,484,364.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Social Servizi Società Cooperativa Sociale
Postiaadress:
Linn: Civitanova Marche (MC)
Sihtnumber:
Riik: ITA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.