Publications Office of the EU
Saksamaa-Friedrichshafen: Võrgu infrastruktuur - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Friedrichshafen: Võrgu infrastruktuur

  • Avaldatud
    16/12/2016
  • Tähtpäev
    13/01/2017
  • Leping sõlmitud
    12/06/2017
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Landratsamt Bodenseekreis
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Hankija asukoht
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
32424000 Võrgu infrastruktuur
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
544,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2016003847
Kirjeldus

Rahmenvertrag Beschaffung neuer IT-Infrastruktur Storage.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Landratsamt Bodenseekreis
Postiaadress: Glärnischstr. 1-3
Linn: Friedrichshafen
NUTSi kood: DE147
Sihtnumber: 88045
Riik: DEU
Peamine aadress: http://www.bodenseekreis.de/start
Elektrooniliselt aadressil:
https://portal.deutsche-evergabe.de
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
544,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Advanced UniByte GmbH
Postiaadress: Paul-Lechler-Straße 8
Linn: Metzingen
Sihtnumber: 7255
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.