Publications Office of the EU
PL-Varssavi: Diagnostikaseadmed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varssavi: Diagnostikaseadmed

  • Avaldatud
    21/07/2011
  • Tähtpäev
    31/08/2011
  • Pakkumuste avamine
    31/08/2011
  • Leping sõlmitud
    26/09/2011
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33124100 Diagnostikaseadmed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
58,324.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
188,345.66 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
17
Pakkumuse viitenumber
WSPRiTS/ZP/37/11
Kirjeldus

1. Plecaki medyczne
2. Łyżki światłowodowe jednorazowego użytku
3. Łączniki dreny do ssaków
4. Akcesoria do defibrylatora Lifepak
5. Latarki diagnostyczne
6. Szczypce Magilla
7. Przewód do respiratora T-Bird
8. Kable do systemu wysiłkowego Reynolds
9. Igły doszpikowe
10. Akcesoria do inkubatora Globe Trotter
11. Worek resuscytacyjny - noworodkowy
12. Rękawiczki chirurgiczne
13. Linia infuzyjna
14. Apteczki metalowe, wiszące
15. Analizator przepływu
16. Kalibrator ciśnienia
17. Stół do gipsowania

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
31/08/2011 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.