Publications Office of the EU
Saksamaa-Hannover: Asbestieemaldustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Hannover: Asbestieemaldustööd

  • Avaldatud
    16/06/2023
  • Tähtpäev
    13/07/2023
  • Pakkumuste avamine
    13/07/2023
  • Leping sõlmitud
    29/09/2023
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Gottfried Wilhelm Leibniz Universität Hannover
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE929 Region Hannover
Hankija asukoht
NUTS code: DE929 Region Hannover
Ärivaldkond (peamine CPV)
45262660 Asbestieemaldustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
608,442.50 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
549,781.95 EUR
Pakkumuse viitenumber
3408_302_23_083
Kirjeldus

Die Fassade des Hochhauses "Gebäude 3408" der Leibniz Universität Hannover (LUH) an der Appelstraße 9a soll erneuert werden. Die vorhandene Fassadenkonstruktion, bestehend aus umlaufenden Fensterbändern und mit asbesthaltigen Faserzementplatten verkleideten Mauerwerksbrüstungen sowie vorgelagerten Wartungsbalkonen, ist stark baufällig. Zum
Schutz vor herabfallenden Fassadenteilen ist das Hochhaus derzeit in ein Sicherungsnetz eingehüllt. Im Zuge der Fassadensanierung soll außerdem eine Dachsanierung erfolgen. Das Erdgeschoss, welches derzeit als Foyer und Cafeteria
genutzt wird, soll zu einer Versammlungsstätte umgenutzt werden. Dies bedingt des Weiteren einen Umbau der Lüftungszentrale im 6. Obergeschoss. Das 18-geschossige Gebäude hat einen rechteckigen Grundriss von ca. 52 m x 28 m
bei einer Attikahöhe von ca. 64 m. Inklusive des zweigeschossigen Technikaufbaus auf dem Dach beträgt die Gesamthöhe 72,2 m. Auf der Nordseite befindet sich das außenliegende Fluchttreppenhaus.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0Y5XY16Q39LET
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/07/2023 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
608,442.50 EUR
Lepingu lõplik väärtus
549,781.95 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: MNK Bauservice GmbH
Postiaadress: Anthony-Fokker-Straße 10-12
Linn: Schwerin, Mecklenburg
Sihtnumber: 19061
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.