Publications Office of the EU
Riiklikule äriühingule Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) antud Navarra valitsuse andmete büroo tehnilise abi ülesande muutmine. Tehnoloogia, innovatsiooni, andmekultuuri ja eetika valdkonnad. (Välja arvatud 0005-0402-2022-000035) - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Riiklikule äriühingule Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) antud Navarra valitsuse andmete büroo tehnilise abi ülesande muutmine. Tehnoloogia, innovatsiooni, andmekultuuri ja eetika valdkonnad. (Välja arvatud 0005-0402-2022-000035)

  • Leping sõlmitud
    14/05/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: anyw
Hankija asukoht
NUTS code: ES220 Navarra
Ärivaldkond (peamine CPV)
72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
236,542.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
0005-MC08-2024-000008
Kirjeldus

Telekommunikatsiooni ja digitaliseerimise peadirektoraadi peadirektori 30. aprilli resolutsioon 216E/2024, millega muudetakse Navarra valitsuse büroo tehnilise abi komisjonitasu avalik-õiguslikule äriühingule Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC). Tehnoloogia, innovatsiooni, andmekultuuri ja eetika valdkonnad taaste-, ümberkujundamis- ja vastupidavuskava raames (seire- ja aruandlusmäärus C11.I3).

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: cost
Kirjeldus: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
236,542.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Postiaadress:
Linn: Pamplona
Sihtnumber: 31012
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.