Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Uksed - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Rooma: Uksed

  • Avaldatud
    13/10/2020
  • Tähtpäev
    18/11/2020
  • Pakkumuste avamine
    26/11/2020
  • Leping sõlmitud
    16/09/2021
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: IT Italia
Ärivaldkond (peamine CPV)
44221200 Uksed
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
820,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
653,427.68 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
7900565
Kirjeldus

Fornitura e posa in opera di portoni presso le OMC di Napoli S.M.L.B., Voghera e Rimini - LOTTO n. 1 Fornitura e posa in opera di n. 88 portoni vetrati a libro, n. 6 portoni a due battenti vetrati e n. 12 porte ad impacchettamento rapido presso l’OMC di Napoli S.M.L.B.. – LOTTO n. 2 Fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera. – LOTTO n. 3 Fornitura e posa in opera di n. 5 portoni motorizzati presso l’OMC di Rimini.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Trenitalia SpA — direzione Acquisti
Postiaadress: piazza della Croce Rossa 1
Linn: Roma
NUTSi kood: IT
Sihtnumber: 00161
Riik: ITA
Peamine aadress: www.acquistionline.trenitalia.it
Elektrooniliselt aadressil:
www.acquistionline.trenitalia.it
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
26/11/2020 10:30
Hankijad
Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per la fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera – LOTTO n. 2.
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.