Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Compiègne: Kolimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Compiègne: Kolimisteenused

  • Avaldatud
    12/12/2017
  • Tähtpäev
    11/01/2018
  • Pakkumuste avamine
    12/01/2018
  • Leping sõlmitud
    16/03/2018
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
SCN château de Compiègne
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRE22 Oise
Hankija asukoht
NUTS code: FRE22 Oise
Ärivaldkond (peamine CPV)
98392000 Kolimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
383,333.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
383,333.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
2017-19
Kirjeldus

Prestations de mouvements d'œuvres internes au SCN 2018-2021.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: SCN Compiègne et Blérancourt
Riiklik registrikood: 16004607400342
Postiaadress: Place du Général de Gaulle
Linn: Compiègne
NUTSi kood: FRE22
Sihtnumber: 60200
Riik: FRA
Kontaktisik: Alexandra Tellier
Peamine aadress: https://www.palaisdecompiegne.fr
Elektrooniliselt aadressil:
http://marches-publics.gouv.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
12/01/2018 14:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

98392000 - Kolimisteenused

45000000 - Ehitustööd

Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
383,333.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
383,333.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Bovis transports
Postiaadress: 1 rue Edouard Aubert, ZI des Ciroliers
Linn: Fleury-Mérogis
Sihtnumber: 91712
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.