Publications Office of the EU
Hispaania-Cuenca: Sette-eemaldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Cuenca: Sette-eemaldusteenused

  • Avaldatud
    06/08/2016
  • Tähtpäev
    19/09/2016
  • Leping sõlmitud
    12/12/2016
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES España
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
90513600 Sette-eemaldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
432,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
168,894.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
CA01/16
Kirjeldus

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Postiaadress: Plaza de España, s/n
Linn: Cuenca
Sihtnumber: 16001
Riik: ESP
Pakkumusi saab esitada
Not specified
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
432,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
168,894.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Postiaadress:
Linn:
Sihtnumber:
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.