Publications Office of the EU
Saksamaa-Berliin: Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Saksamaa-Berliin: Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused

  • Avaldatud
    27/10/2017
  • Tähtpäev
    12/12/2017
  • Pakkumuste avamine
    13/12/2017
  • Leping sõlmitud
    30/01/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: DE12 Karlsruhe
Hankija asukoht
NUTS code: DE300 Berlin
Ärivaldkond (peamine CPV)
90610000 Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
3
Pakkumuse viitenumber
VOEK-194-17
Kirjeldus

Los 1: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Moltkestr. 153, Karlsruhe, Bundesanstalt für Wasserbau (WE 140891)
Ganzjährige Grauflächenreinigung, Grünflächenpflege: 1.4-31.10. eines Kalenderjahres
Los 2: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Rintheimer Querallee 11, Karlsruhe, Bundespolizei, BImA, Bundesgerichtshof (WE142796)
Die Leistungen sind vom 1.4.-31.10 eines Kalenderjahres zu erbringen.
Los 3: Grauflächenreinigung und Grünflächenpflege: Haid-und-Neu-Str. 9, Karlsruhe, Max-Rubner-Institut (WE 143004)
Die Leistungen sind vom 1.4.-31.10. eines Kalenderjahres zu erbringen.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Postiaadress: Fasanenstraße 87
Linn: Berlin
NUTSi kood: DE300
Sihtnumber: 10623
Riik: DEU
Peamine aadress: http://www.bundesimmobilien.de
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=175980
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
13/12/2017 00:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

90610000 - Tänavapuhastus- ja tänavapühkimisteenused

77314000 - Maa-alade hooldusteenused

77300000 - Aiandusteenused

77310000 - Haljasalade istutus- ja hooldusteenused

90620000 - Lumekoristusteenused

77000000 - Põllumajandus-, metsandus-, aiandus-, vesiviljelus- ja mesindusteenused

90611000 - Tänavapuhastusteenused

90630000 - Jääkoristusteenused

Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.