Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Poitiers: Ehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Poitiers: Ehitustööd

  • Avaldatud
    30/01/2018
  • Tähtpäev
    06/03/2018
  • Pakkumuste avamine
    07/03/2018
  • Leping sõlmitud
    16/05/2018
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
Yes
Hankija
Grand poitiers communaute urbaine
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRI34 Vienne
Hankija asukoht
NUTS code: FRI34 Vienne
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
25,000,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
300,000,000.00 EUR
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
14
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Entretien et amélioration du patrimoine bâti.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-securises.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/03/2018 09:00
Hankijad
Ville de Poitiers
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.