Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Clermont Ferrand: Teeehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Clermont Ferrand: Teeehitustööd

  • Leping sõlmitud
    05/11/2021
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Conseil départemental du PUY-DE-DOME
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Hankija asukoht
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233120 Teeehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
538,863.15 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

RD 906 Travaux en traverse de NERONDE S/DORE

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Hankijad
Commune de NERONDE S/DORE
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
538,863.15 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: COLAS FRANCE
Postiaadress:
Linn: GERZAT
Sihtnumber:
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.