Publications Office of the EU
E-Las Palmas: Turvateenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

E-Las Palmas: Turvateenused

  • Leping sõlmitud
    28/02/2013
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Delegación Especial de la Agencia Tributaria en Canarias
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES España
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79710000 Turvateenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,431,923.22 EUR
Pakkumuse viitenumber
12350103900
Kirjeldus

Servicio seguridad edificios Canarias 2013 a 2015

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not specified
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,431,923.22 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Seguridad Integral Canaria, S.A
Postiaadress:
Linn:
Sihtnumber:
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.