Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Toulon: Puhastusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Toulon: Puhastusteenused

  • Avaldatud
    19/06/2020
  • Tähtpäev
    31/07/2020
  • Pakkumuste avamine
    03/08/2020
  • Leping sõlmitud
    03/11/2020
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Hankija asukoht
NUTS code: FRL05 Var
Ärivaldkond (peamine CPV)
90910000 Puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,571,320.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,724,800.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
DAF_2020_000844
Kirjeldus

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
03/08/2020 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
3,571,320.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
3,724,800.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Atalian Proprété PACA
Postiaadress: 151 avenue des Aygalades
Linn: Marseille
Sihtnumber: 13015
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.