-
Avaldatud04/04/2025
-
Tähtpäev02/05/2025
-
Pakkumuste avamine02/05/2025
-
Täna04/09/2026
Utiliidid
- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode
- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti
WCCC25 068 Endise Bank of Ireland Lismore'i disainimeeskond
Waterfordi linn ja krahvkonna volikogu soovivad hankida Lismore'is asuva endise Bank of Irelandi hoone jaoks arhitekti juhitud multidistsiplinaarse projekteerimismeeskonna. Edukas pakkuja peab viima lõpule siseprojekti kavandi koostamise, koostama hankedokumendid, jälgima ja juhtima ehitusetappi ning täitma PSDP ja tööandjate esinduse ülesandeid. Nõutav meeskond koosneb järgmistest oskustest: arhitekt ja tööandjate esindaja maastikuarhitekt tsiviil- ja ehitusinseneride kvantiteedimõõtja projektijuht projekteerimisprotsessi jaoks
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
71221000 - Ehitiste arhitektuuriteenused
71320000 - Tehnilise projekteerimise teenused
71000000 - Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
71312000 - Konstruktsioonide insener-tehnilised nõustamisteenused
71324000 - Kalkulatsioonide koostamisteenused
71500000 - Ehitusega seotud teenused
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.