Publications Office of the EU
Itaalia-Rooma: Tarkvara arendusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itaalia-Rooma: Tarkvara arendusteenused

  • Avaldatud
    09/06/2023
  • Tähtpäev
    02/08/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Istituto Poligrafico e Zecca dello Stato S.p.A.
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Hankija asukoht
NUTS code: ITI43 Roma
Ärivaldkond (peamine CPV)
72262000 Tarkvara arendusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,933,368.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
9092124
Kirjeldus

Servizi di manutenzione delle licenze software Sap in uso presso IPZS e relativa formazione

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Istituto Poligrafico e Zecca dello Stato S.p.A.
Postiaadress: Via Salaria 691
Linn: Roma
NUTSi kood: ITI43
Sihtnumber: 00138
Riik: ITA
Kontaktisik: Tiziana Sborchia - Responsabile Acquisti
Peamine aadress: www.gare.ipzs.it
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.gare.ipzs.it/homepage-web
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Vaadake lingitud dokumente üksikasjade kohta
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,933,368.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.