Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Pariis: Haljasalade istutus- ja hooldusteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Pariis: Haljasalade istutus- ja hooldusteenused

  • Avaldatud
    18/09/2018
  • Tähtpäev
    22/10/2018
  • Pakkumuste avamine
    22/10/2018
  • Leping sõlmitud
    03/01/2019
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Centre des monuments nationaux
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR France
Hankija asukoht
NUTS code: FR France
Ärivaldkond (peamine CPV)
77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
157,458.60 EUR
Pakkumuse viitenumber
18.782.211
Kirjeldus

Prestations d'entretien des parcs des châteaux de Pierrefonds et Coucy.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=392544&orgAcronyme=f5j
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/10/2018 12:01
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
157,458.60 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Un château pour l'emploi
Postiaadress: 14 avenue de Laon
Linn: Coucy-le-Château
Sihtnumber: 02380
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.