Publications Office of the EU
Katusetööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Katusetööd

  • Leping sõlmitud
    29/02/2024
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Kreisausschuss des Landkreises Darmstadt-Dieburg für den Eigenbetrieb Da-Di-Werk Gebäude
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Ärivaldkond (peamine CPV)
45260000 Katusetööd ja muud eriehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
69,193.75 EUR
Pakkumuse viitenumber
23-2-009/23007233/A23/DA
Kirjeldus

Põhikogused LVs "Olemasolevate hoonete katusetööd 004 ja 005 (Rootsi ja Buxbaumbau)": - Katusekatte lammutamine Ühendkuningriigis (koormamata): 307 m2 – lainelisest kiust tsemendist kattematerjali kokkupanek Ühendkuningriigiga: umbes 307 m2 - torutööd, vihmaveerenni paigaldusleht, rippkatuserennid: 50 - Sademeveetoru DN70: 31 m - uus paigaldus katuse valgusriba l/b umbes 3, 75/1,10 m, h=55 cm: 1 tükk

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Ei ole kättesaadav
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Preis
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
69,193.75 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Erich Vogler GmbH & Co. Industriebedachungen und Flachdachbau KG
Postiaadress:
Linn: Frankfurt am Main
Sihtnumber: 60488
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.