Publications Office of the EU
„Prekybos paskirties pastato Vytauto Didžiojo g. 39 Kelmėje kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į administracinę techninio darbo projekto parengimas“ - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

„Prekybos paskirties pastato Vytauto Didžiojo g. 39 Kelmėje kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į administracinę techninio darbo projekto parengimas“

  • Avaldatud
    24/02/2025
  • Tähtpäev
    28/03/2025
  • Pakkumuste avamine
    28/03/2025
  • Leping sõlmitud
    07/05/2025
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Kelmės rajono savivaldybės administracija
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Ärivaldkond (peamine CPV)
71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
57,851.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Statinio projektavimo darbų užduotyje (priedas Nr. 2) nurodyti paslaugų kiekiai, paslaugų charakteristikos ir techniniai reikalavimai, paslaugų teikimo terminai ir kiti reikalavimai.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=1312493
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=1312493
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
28/03/2025 08:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: mažiausia kaina
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus: ENtiekėjo = Kaina tiekėjo - PV ENtiekėjo – kiekvieno pasiūlymo ekonominis naudingumas; Kaina tiekėjo – tiekėjo pasiūlyme nurodyta bendra kaina eurais; PV – tai piniginė vertė eurais, kuri bus skaičiuojama tiesiogiai už šias reikšmes: PV – 0 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus nėra vadovavęs nei vienam projektui, atitinkančiam konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus; PV – 1000 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus yra vadovavęs vienam projektui atitinkančiam konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus; PV – 2000 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus yra vadovavęs dviem projektams, atitinkantiems konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus; PV – 3000 Eurų, jei tiekėjo siūlomas projekto vadovas per pastaruosius 3 metus yra vadovavęs trims ir daugiau projektams, atitinkantiems konkurso sąlygų 91 punkte nurodytus reikalavimus.
Osakaal (protsentides, täpne) : 100
Hinnanguline väärtus
57,851.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: UAB „ Statybų inžinerinė strategija“
Postiaadress:
Linn: Vilnius
Sihtnumber: 03132
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.