Publications Office of the EU
Belgia-Antwerpen: Tuletõrjeteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Antwerpen: Tuletõrjeteenused

  • Avaldatud
    22/11/2018
  • Tähtpäev
    20/12/2018
  • Leping sõlmitud
    20/12/2018
  • Pakkumuste avamine
    20/12/2018
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BE Belgique/België
Hankija asukoht
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Ärivaldkond (peamine CPV)
75251100 Tuletõrjeteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
12,549.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
HZS-AFF20192020B-F03_0
Kirjeldus

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/12/2018 11:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
12,549.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Campus Vesta APB
Postiaadress: Oostmalsesteenweg 75
Linn: Ranst
Sihtnumber: 2520
Riik: BEL
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.