Publications Office of the EU
Poola-Bydgoszcz: Elekter - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poola-Bydgoszcz: Elekter

  • Avaldatud
    12/11/2021
  • Tähtpäev
    15/12/2021
  • Pakkumuste avamine
    15/12/2021
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Hankija asukoht
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
2
Pakkumuse viitenumber
157/2021
Kirjeldus

Dostawa energii elektrycznej dla kompleksu 10 WSKzP SPZOZ i kompleksu Domu Medyka

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Riiklik registrikood: 090538318
Postiaadress: ul. Powstańców Warszawy 5
Linn: Bydgoszcz
NUTSi kood: PL613
Sihtnumber: 85-681
Riik: POL
Kontaktisik: Karolina KORNOWSKA
Peamine aadress: www.10wsk.mil.pl
Elektrooniliselt aadressil:
https://e-propublico.pl
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
15/12/2021 08:30
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.