Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Saint-Denis: Asutuse kütuseostukaardid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Saint-Denis: Asutuse kütuseostukaardid

  • Avaldatud
    20/10/2023
  • Tähtpäev
    17/11/2023
  • Pakkumuste avamine
    22/11/2023
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
oph Plaine Commune Habitat
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Hankija asukoht
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Ärivaldkond (peamine CPV)
30163100 Asutuse kütuseostukaardid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
23FOURCARBURANT
Kirjeldus

le présent accord-cadre a pour objet la fourniture en carburant de l'ensemble du parc automobile de Plaine Commune Habitat.
Les prestations attendues sont davantage décrites dans le Cahier des Clauses Particulières (Ccp). L'Accord cadre est unique. Il n'est pas alloti. La procédure de consultation utilisée est celle d'appel d'offres ouvert, comportant une publicité européenne conformément aux dispositions des articles R2124-1, R2124-2, et R2161-2 à R2161-5 du Code de la commande publique

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
http://www.maximilien.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/11/2023 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
400,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.