Publications Office of the EU
Toit ja joogid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Toit ja joogid

  • Avaldatud
    10/02/2025
  • Tähtpäev
    14/03/2025
  • Pakkumuste avamine
    14/03/2025
  • Leping sõlmitud
    02/06/2025
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: RO424 Timiş
Ärivaldkond (peamine CPV)
15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,071,049.50 RON
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
27
Pakkumuse viitenumber
4483811_2025_PAAPD1531607
Kirjeldus

Raamleping toiduainete tarnimiseks 12 kuuks - on jagatud 27 osaks ja raamlepinguga seotud kogused on täpsustatud spetsifikatsioonides. Järgmised lepingud sõlmitakse iga kuue kuu järel, sõltuvalt vajadustest ja selleks ette nähtud eelarveeraldistest. Järgneva lepinguga seotud miinimum- ja maksimumkogused on sätestatud tehnilises kirjelduses. Päevade arv, milleni võib küsida selgitusi enne pakkumuste esitamise tähtaega, on 18 päeva. Hankija määrab ühtse tähtaja, mille jooksul ta peab vastama selgelt ja täielikult kõigile selgituste/täiendava teabe taotlustele üheteistkümnendal päeval enne pakkumuste esitamise tähtpäeva. Kõik selgitustaotlused tuleb esitada SEAPile.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.e-licitatie.ro
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.e-licitatie.ro
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
14/03/2025 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.