Publications Office of the EU
Tšehhi Vabariik-Praha: Sõiduautod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšehhi Vabariik-Praha: Sõiduautod

  • Välja kuulutatud
    24/07/2014
  • Avaldatud
    28/11/2014
  • Tähtpäev
    20/01/2015
  • Pakkumuste avamine
    20/01/2015
  • Leping sõlmitud
    24/02/2015
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Česká republika – Státní pozemkový úřad
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
34110000 Sõiduautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
8,264,450.00 CZK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
7,196,246.00 CZK
Pakkumuse viitenumber
SZ SPU 332638/2014
Kirjeldus

Předmětem veřejné zakázky je dodávka osobních automobilů za účelem výměny starších vozidel za nová. Jedná se o 25 vozidel těchto tříd: střední (kombi), terénní, malá vozidla.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
20/01/2015 10:15
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
8,264,450.00 CZK
Lepingu lõplik väärtus
7,196,246.00 CZK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o., o.z. Plzeň
Postiaadress: Vrchlického 31/18
Linn: Praha 5
Sihtnumber: 150 00
Riik: CZE
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.