Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Toulouse: Teeehitustööd - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prantsusmaa-Toulouse: Teeehitustööd

  • Avaldatud
    05/10/2022
  • Tähtpäev
    10/11/2022
  • Pakkumuste avamine
    10/11/2022
  • Leping sõlmitud
    15/02/2023
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
conseil Départemental Haute-Garonne
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Hankija asukoht
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Ärivaldkond (peamine CPV)
45233120 Teeehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
3,600,000.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
22cd310193
Kirjeldus

accord-Cadre à bons de commande avec un minimum de 600 000 euro(s) et un maximum de 3 600 000 euro(s) (H.T.).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://haute-garonne.marches-publics.info
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
10/11/2022 16:30
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
3,600,000.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: eiffage Route Grand-Sud - etablissement Midi-Pyrénées
Postiaadress: zi De La Madeleine
Linn: Flourens
Sihtnumber: 31130
Riik: FRA
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.