Publications Office of the EU
RO-Târgu-Mureş: Kirurgilised seire- ja jälgimissüsteemid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Târgu-Mureş: Kirurgilised seire- ja jälgimissüsteemid

  • Avaldatud
    15/07/2011
  • Tähtpäev
    24/08/2011
  • Pakkumuste avamine
    25/08/2011
  • Leping sõlmitud
    02/09/2011
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: RO125 Mureş
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
33169500 Kirurgilised seire- ja jälgimissüsteemid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
645,161.29 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
644,000.00 RON
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Aparat laparoscopie.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
25/08/2011 09:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
645,161.29 RON
Lepingu lõplik väärtus
644,000.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Pharmics SRL
Postiaadress: strada Buna Ziua, nr 25E, ap 7
Linn: Cluj-Napoca
Sihtnumber: 400495
Riik: ROU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.