Publications Office of the EU
Teenusleping: Ventilatsiooniseade ja filtri vahetus - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Teenusleping: Ventilatsiooniseade ja filtri vahetus

  • Avaldatud
    28/02/2024
  • Tähtpäev
    27/03/2024
  • Leping sõlmitud
    13/05/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Lidingö stad
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: SE110 Stockholms län
Ärivaldkond (peamine CPV)
42514310 Õhufiltrid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
17,000,000.00 SEK
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Raamleping hõlmab Lidingö linna ventilatsiooniseadmete järelevalvet, hooldust ja filtrite väljavahetamist.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: lubatud
allowed
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood

42514310 - Õhufiltrid

45330000 - Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd

45331000 - Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldustööd

50000000 - Remondi- ja hooldusteenused

45000000 - Ehitustööd

Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: quality
Kirjeldus:
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
17,000,000.00 SEK
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Bravida Sverige AB
Postiaadress:
Linn: Årsta
Sihtnumber: 12040
Riik:
Ametlik nimi: Gunnar Karlsen Sverige AB
Postiaadress:
Linn: Luleå
Sihtnumber: 973 46
Riik:
Ametlik nimi: Peter Sotare, Peter Schlein-Andersen Aktiebolag
Postiaadress:
Linn: Stockholm
Sihtnumber: 11662
Riik:
Ametlik nimi: Property Maintenance Sverige AB
Postiaadress:
Linn: BANDHAGEN
Sihtnumber: 12459
Riik:
Ametlik nimi: Uni-vent Rör AB
Postiaadress:
Linn: ÄLVSJÖ
Sihtnumber: 125 71
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.