Publications Office of the EU
Hispaania-Burgos: Homogeenitud toiduained - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Hispaania-Burgos: Homogeenitud toiduained

  • Välja kuulutatud
    04/04/2015
  • Avaldatud
    05/03/2016
  • Tähtpäev
    08/04/2016
  • Pakkumuste avamine
    22/04/2016
  • Täna
    05/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Complejo Asistencial Universitario de Burgos
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
15881000 Homogeenitud toiduained
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
573,553.88 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Osade arv
37
Pakkumuse viitenumber
PAB/001/2016/2003
Kirjeldus

Suministro de productos de alimentación enteral y oral.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Submission for one or more lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Teade on seotud riigihankelepinguga
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
22/04/2016 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
CPV kood

15881000 - Homogeenitud toiduained

33600000 - Ravimid

33000000 - Meditsiiniseadmed, farmaatsiatooted ja isikuhooldustooted

Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.