Publications Office of the EU
Bulgaaria-Sofia: Elekter - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Sofia: Elekter

  • Avaldatud
    30/09/2022
  • Tähtpäev
    31/10/2022
  • Pakkumuste avamine
    01/11/2022
  • Leping sõlmitud
    05/01/2023
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Ärivaldkond (peamine CPV)
09310000 Elekter
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
2,240,390.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,690,390.00 BGN
Pakkumuse viitenumber
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Kirjeldus

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/234082
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/11/2022 14:00
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
2,240,390.00 BGN
Lepingu lõplik väärtus
1,690,390.00 BGN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Електрохолд Трейд ЕАД
Postiaadress: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Linn: гр. София
Sihtnumber: 1000
Riik: BGR
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.