Publications Office of the EU
Neubau Haus für Kinder Markt Indersdorf, Kellerstraße, 85229 Markt Indersdorf - Leistungen der Technischen Ausrüstung, Anlagengruppen 1, 2, 3, 7 und 8, Leistungsphasen 1-9 gemäß §§ 53 ff. HOAI - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Neubau Haus für Kinder Markt Indersdorf, Kellerstraße, 85229 Markt Indersdorf - Leistungen der Technischen Ausrüstung, Anlagengruppen 1, 2, 3, 7 und 8, Leistungsphasen 1-9 gemäß §§ 53 ff. HOAI

  • Avaldatud
    10/01/2025
  • Tähtpäev
    10/02/2025
  • Leping sõlmitud
    18/08/2025
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Markt Markt Indersdorf
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DE217 Dachau
Ärivaldkond (peamine CPV)
71300000 Insener-tehnilised teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
156,600.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
HLS
Kirjeldus

Der Markt Markt Indersdorf plant den Bau eines Hauses für Kinder in Markt Indersdorf. Das zu realisierende Gebäude soll sowohl ca. 100 Kindergartenplätze als auch 100 Hortplätze beherbergen. Auf Basis des Summen-Raumprogramms (ca. 1.100 m² Nutzfläche) wurde eine vorläufige Grobkostenschätzung erstellt. Es wird derzeit von Gesamtkosten in Höhe von ca. 7,5 Mio. EUR brutto (Kgr. 200-700, DIN 276) ausgegangen. Terminlich wird eine Fertigstellung der Maßnahme bis Mitte 2027 und eine Nutzungsaufnahme zum Schuljahresbeginn 2027/28 angestrebt. Es ist beabsichtigt mit dieser Ausschreibung folgende Leistungen (stufenweise) zu beauftragen: Technische Ausrüstung, Anlagengruppen 1, 2, 3, 7 und 8, Leistungsphase 1 bis 9 gemäß §§ 53 ff. HOAI.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av242724-eu
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://plattform.aumass.de/Veroeffentlichung/av242724-eu
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Strukturelle Herangehensweise an das Projekt /Projektanalyse - Gewichtung 15%
Hinnanguline väärtus
156,600.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Glasmann Ingenieure GmbH
Postiaadress:
Linn: Pfaffenhofen a.d. Ilm
Sihtnumber: 85276
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.