Publications Office of the EU
PL-Varssavi: Trükkimisega seotud teenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varssavi: Trükkimisega seotud teenused

  • Leping sõlmitud
    10/12/2010
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Hankija asukoht
NUTS code: Ei ole kättesaadav
Ärivaldkond (peamine CPV)
79820000 Trükkimisega seotud teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
30,000.00
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
37,576.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
48/10
Kirjeldus

Przedmiotem zamówienia jest druk z plików PDF Press quality na potrzeby CTP wraz z oprawą i dostawą do magazynu POT Wydawnictwa reklamowego - czteroczęściowego kalendarza trójdzielnego na 2011 rok oraz druk z plików PDF Press quality na potrzeby CTP wraz z oprawą i dostawą do magazynu POT wydawnictwa ”Raport Przemysłu spotkań w Polsce – Poland Meetings Industry Report 2010”.

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimise meetod
Lowest price
Hinnanguline väärtus
30,000.00
Lepingu lõplik väärtus
37,576.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.