Publications Office of the EU
Saksamaa-Artern: Furgoonautod - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksamaa-Artern: Furgoonautod

  • Avaldatud
    02/09/2022
  • Tähtpäev
    04/10/2022
  • Pakkumuste avamine
    04/10/2022
  • Leping sõlmitud
    12/12/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
Kyffhäuser Abwasser- und Trinkwasserverband Artern
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: DEG0A Kyffhäuserkreis
Ärivaldkond (peamine CPV)
34136000 Furgoonautod
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
300,000.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
255,500.00 EUR
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Lieferung eines Kanalinspektionsfahrzeuges

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.subreport.de/E36452559
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
04/10/2022 13:00
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
300,000.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
255,500.00 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: IBAK Helmut Hunger GmbH & Co. KG
Postiaadress:
Linn: Kiel
Sihtnumber:
Riik: DEU
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.