-
Välja kuulutatud27/08/2016
-
Avaldatud18/02/2017
-
Tähtpäev23/03/2017
-
Pakkumuste avamine23/03/2017
-
Leping sõlmitud20/08/2021
-
Täna04/09/2026
Utiliidid
Tšehhi-Praha: Keelekursuste korraldamine
Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení
Ametlik nimi: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Riiklik registrikood: 00551023
Postiaadress: Na Poříčním právu 376/1
Linn: Praha 2
NUTSi kood: CZ010
Sihtnumber: 128 01
Riik: CZE
Kontaktisik: Ing. Jana Jandová
Peamine aadress: http://www.mpsv.cz/cs/
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: single ettevõtjad
Postiaadress: Jindřišská 898/11
Linn: Praha 1
Sihtnumber: 110 00
Riik: CZE
Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.