Publications Office of the EU
Meditsiiniteenuste osutamine Varssavi riikliku tuletõrjeteenistuse peakorterile - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Meditsiiniteenuste osutamine Varssavi riikliku tuletõrjeteenistuse peakorterile

  • Avaldatud
    06/03/2026
  • Tähtpäev
    08/04/2026
  • Leping sõlmitud
    27/05/2026
  • Täna
    31/08/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Miasta Stolecznego Warszawy
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Ärivaldkond (peamine CPV)
85120000 Arstipraksis ja vastavad teenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,676,564.00 PLN
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Teenuste osutamine hõlmab ennetavaid läbivaatusi, meditsiinilisi konsultatsioone ning Varssavi riikliku tuletõrjeteenistuse munitsipaalkorteris töötavate tsiviiltöötajate ja tuletõrjujate vaktsineerimist hankija väljastatud saatekirja alusel.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://platformazakupowa.pl/pn/straz
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://platformazakupowa.pl/pn/straz
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium:
Liik: price
Kirjeldus: Cena (C) – waga kryterium 100%
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
1,676,564.00 PLN
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Petra Medica Sp. z o.o.
Postiaadress:
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 04-329
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.