Publications Office of the EU
Hispaania-Madrid: Maismaatranspordi tugiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Madrid: Maismaatranspordi tugiteenused

  • Avaldatud
    27/12/2022
  • Tähtpäev
    24/01/2023
  • Pakkumuste avamine
    01/02/2023
  • Leping sõlmitud
    10/07/2023
  • Täna
    03/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
Yes
Hankija
ADIF ALTA VELOCIDAD
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Hankija asukoht
NUTS code: ES300 Madrid
Ärivaldkond (peamine CPV)
63710000 Maismaatranspordi tugiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
4,048,565.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,529,172.82 EUR
Pakkumuse viitenumber
3.22/30820.0052
Kirjeldus

Prestación de servicios auxiliares como apoyo en la fase de obras en la estación de Madrid-Chamartín-Clara Campoamor

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: ADIF ALTA VELOCIDAD
Riiklik registrikood: Q2802152-E
Postiaadress: C/ Sor Ángela de la Cruz nº 3
Linn: MADRID
NUTSi kood: ES300
Sihtnumber: 28020
Riik: ESP
Kontaktisik: SUBDIRECCIÓN DE CONTRATACIÓN DE NEGOCIO
Peamine aadress: www.adifaltavelocidad.es
Elektrooniliselt aadressil:
https://elicitadores.adif.es
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
01/02/2023 10:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
4,048,565.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
1,529,172.82 EUR
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: ACCIONA FACILITY SERVICES EMPLEO SOCIAL, S.L.
Postiaadress:
Linn: Alcobendas
Sihtnumber:
Riik: ESP
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.