Publications Office of the EU
Puhastusteenused SC APT SA Braila tööjaamades - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

Puhastusteenused SC APT SA Braila tööjaamades

  • Avaldatud
    09/07/2024
  • Tähtpäev
    19/08/2024
  • Pakkumuste avamine
    19/08/2024
  • Leping sõlmitud
    03/10/2024
  • Täna
    06/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: RO221 Brăila
Ärivaldkond (peamine CPV)
90910000 Puhastusteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,636,560.00 RON
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,635,000.00 RON
Pakkumuse viitenumber
2733861_2024PAAPD1493086
Kirjeldus

Lepingu ese on puhastusteenuste osutamine SC APT SA Braila tööjaamades, täites kõiki tehnilises kirjelduses nimetatud ülesandeid ja vastavalt lepingust tulenevatele kohustustele. Hankija vastab kõigile selgitustaotlustele selgelt ja täielikult 11. päeval enne pakkumuse esitamise tähtaega. Päevade arv, mille jooksul võib küsida selgitusi enne pakkumuste/kandidaatide esitamise tähtaega: 18 päeva enne pakkumiste esitamise tähtaega.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.e-licitatie.ro
Pakkumusi saab esitada
Elektrooniline esitamine: nõutav
https://www.e-licitatie.ro
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
19/08/2024 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Pretul ofertei
Hinnanguline väärtus
1,636,560.00 RON
Lepingu lõplik väärtus
1,635,000.00 RON
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: Astru Grup SRL
Postiaadress:
Linn: Braila
Sihtnumber: 810074
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.