Publications Office of the EU
Hispaania-Tarragona: Koolisöögiteenused - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hispaania-Tarragona: Koolisöögiteenused

  • Välja kuulutatud
    18/03/2022
  • Eeldatavasti avaldatakse
    29/04/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Mitteaktiivne
Lepingu liik
Services
Uuendatud
No
Hankija
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: ES514 Tarragona
Hankija asukoht
NUTS code: ES514 Tarragona
Ärivaldkond (peamine CPV)
55523100 Koolisöögiteenused
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
1,645,002.00 EUR
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Menetlus on lõpetatud
Pakkumuse viitenumber
0072
Kirjeldus

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Esitamismeetod
Ei ole kättesaadav
Pakkumusi saab esitada
Not applicable
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
Ei ole kättesaadav
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Not applicable
Hinnanguline väärtus
1,645,002.00 EUR
Lepingu lõplik väärtus
Menetlus on lõpetatud
Lepingu sõlmimine
Menetlus on lõpetatud
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.