Publications Office of the EU
C05899 – Lagerhall Jørstadmoen – 101293 - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab automaatselt sirvimiskeelde tõlgitud teksti

C05899 – Lagerhall Jørstadmoen – 101293

  • Leping sõlmitud
    12/05/2025
  • Avaldatud
    27/02/2026
  • Tähtpäev
    07/04/2026
  • Pakkumuste avamine
    07/04/2026
  • Täna
    04/09/2026
Olek
Leping sõlmitud
Lepingu liik
Works
Uuendatud
No
Hankija
Forsvarsbygg
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: Lepingu täitmise asukohti on mitu
Hankija asukoht
NUTS code: NO081 Oslo
Ärivaldkond (peamine CPV)
45000000 Ehitustööd
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
80,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
2025/7576
Kirjeldus

Kaitseministeerium on andnud Norra kaitsealade ametile ülesande ehitada uus laohoone koos haldushoonega Jørstadmoenis. Norra kaitsealade amet taotleb selleks hankeid tehniliste seadmetega hoonete ehitamiseks. See hankekonkurss avaldati varem pealkirja all "Konkurents - üldleping C05899", kuid see tühistati. Pange tähele, et hankedokumendid on kättesaadavad ainult norra keeles.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Pakkumusi saab esitada
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
07/04/2026 12:00
Lepingu täitmise asukoht
Lepingu sõlmimise meetod
Kriteerium: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Liik: price
Kirjeldus: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Osakaal (protsentides, täpne) :
Hinnanguline väärtus
80,000,000.00 NOK
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ametlik nimi: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Postiaadress:
Linn: гр. Шумен
Sihtnumber: 9700
Riik:
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.