Publications Office of the EU
Bulgaaria-Sofia: Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaaria-Sofia: Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid

  • Avaldatud
    04/08/2021
  • Tähtpäev
    01/09/2021
  • Tühistatud
    04/02/2022
  • Täna
    01/09/2026
Olek
Canceled
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
No
Hankija
УНИВЕРСИТЕТ ЗА НАЦИОНАЛНО И СВЕТОВНО СТОПАНСТВО
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Hankija asukoht
NUTS code: BG411 София (столица)
Ärivaldkond (peamine CPV)
30000000 Kontorimasinad ja arvutid, nende seadmed ja tarvikud, v.a mööbel ja tarkvarapaketid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
500,000.00 BGN
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
500,000.00 BGN
Täpsema teabe saamiseks tutvuge iga osaga eraldi
Osade arv
6
Pakkumuse viitenumber
Ei ole kättesaadav
Kirjeldus

Предмет на настоящата процедура e сключване на рамково споразумение за доставка, инсталиране, въвеждане в експлоатация и гаранционен сервиз на информационно-компютърна техника, със срок на изпълнение 1 (една) година, считано от датата на подписване на рамковото споразумение.
Поръчката е съставена от шест обособени позиции, както следва:
1. Обособена позиция 1 - Сървъри, сториджи, мрежово и комуникационно оборудване;
2. Обособена позиция 2 - Настолни компютри;
3. Обособена позиция 3 - Преносими компютри и таблети;
4. Обособена позиция 4 – Монитори;
5. Обособена позиция 5 - Принтери, скенери и многофункционални устройства;
6. Обособена позиция 6 - Непрекъсваеми токозахранващи устройства.

Esitamismeetod
Elektrooniliselt aadressil:
https://app.eop.bg/today/126026
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Hange hõlmab raamlepingu sõlmimist
Raamleping, mis on sõlmitud järgmisega: several ettevõtjad
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
02/09/2021 14:00
Lepingu täitmise asukoht
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.