Publications Office of the EU
Prantsusmaa-Lorient: Detektorid - ELi hanked
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

See leht sisaldab automaatselt loodud sisu, et parandada leitavust ja juurdepääsetavust

- tähistab menetluse tekstist tuletatud CPV koode

Prantsusmaa-Lorient: Detektorid

  • Avaldatud
    13/12/2016
  • Tähtpäev
    17/01/2017
  • Pakkumuste avamine
    18/01/2017
  • Täna
    02/09/2026
Olek
Esitamine lõppenud
Lepingu liik
Supplies
Uuendatud
Yes
Hankija
Mindef/AA/SIAE/AIA Bretagne
Lepingu täitmise asukoht
NUTS code: FRH04 Morbihan
Hankija asukoht
NUTS code: FRH04 Morbihan
Ärivaldkond (peamine CPV)
38431000 Detektorid
Lepingu hinnanguline kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik kogumaksumus (ilma käibemaksuta)
Ei ole kättesaadav
Pakkumuse viitenumber
16704MP
Kirjeldus

Le besoin consiste en l'achat de matériels portables de détection de fuites carburant par gaz traceur nécessaires à la réalisation des opérations de maintenance/dépannage des avions Atl2 et Rafale et la formation associée, au profit de à l'AIA Bretagne (AIA/BR).
Ce marché porte sur la fourniture, la mise en service des matériels portables de détection de fuites carburant précités ainsi que la formation des utilisateurs; la maintenance préventive et la métrologie de ces matériels pendant la durée de validité du marché.
Ce marché fractionné à tranches se décompose en une tranche ferme et 3 tranches optionnelles.

Esitamismeetod
Pakkumised või osalemistaotlused tuleb esitada järgmisel aadressil:
Ametlik nimi: Mindef/AA/SIAE/AIA Bretagne
Postiaadress: BCLM Lorient/AIA Bretagne, BP 92222
Linn: Lorient Cedex
NUTSi kood: FR524
Sihtnumber: 56998
Riik: FRA
Kontaktisik: Mme Virginie Deflorenne
Peamine aadress: https://www.marches-publics.gouv.fr
Elektrooniliselt aadressil:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Pakkumusi saab esitada
Submission for all lots
Teave riigihankelepingu, raamlepingu või dünaamilise hankesüsteemi kohta
Ei ole kättesaadav
Pakkumiste avamise tingimused (kuupäev)
18/01/2017 14:00
Lepingu täitmise asukoht
CPV kood
Lepingu sõlmimise meetod
The most economic tender
Hinnanguline väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu lõplik väärtus
Ei ole kättesaadav
Lepingu sõlmimine
Ei ole kättesaadav
Eelteave
Leping
Lepingu sõlmimine
Footnote - legal notice

Sellel lehel avaldatud sisu on mõeldud üksnes lisateenusena ja sellel puudub õiguslik mõju. Liidu institutsioonid ei vastuta selle sisu eest. Hanketeadete ametlikud versioonid avaldatakse Euroopa Liidu Teataja lisas ja on kättesaadavad TEDis. Need ametlikud tekstid on vahetult kättesaadavad käesolevale lehele lisatud linkide kaudu. Lisateabe saamiseks vt riigihangete puhul kohaldatavat selgitavat ja vastutust käsitlevat teatist.